Härjanurme Kalakohvik avab sellel suvel hooaja reedel, 5. juulil kell 14:00. Oleme edaspidi avatud reedeti, laupäeviti ja pühapäeviti kell 12:00 kuni 22:00. Lisaks tavalistele lahtioleku aegadele võtame vastu suuremaid broneeringuid ka teisteks nädalapäevadeks. Oma broneerimissoovid palume saata aadressile suvekohvik@kalatalu.ee. Viimaste uudistega kursis olemiseks külastage kindlasti ka meie Facebooki lehte.

**************************************************************************************************************************************** 

Pakume teile järgmisi võimalusi:

  • Kalapüük, kalapeod
  • Kalakohvik, Grillimaja, Titanic, palkidest katusealused - kokku üle 100 istekoha
  • Maitsvad kalaroad kiiresti ja kõigi nähes oma püütud kalast
  • Ainuüksi jalutuskäik ümber Kalatalu puhkekompleksi võib võtta terve tunni
  • Võimalus tellida ekskursioon Eesti moodsaimasse kala- ja vähikasvandusesse (50 eur/h).

Kalatalu Härjanurmes kalakohvik on mõeldud kalahõrgutiste nautimiseks, tähtpäevade pidamiseks, kalapiknikute, kokkusaamiste ja seminaride korraldamiseks ning lihtsalt mõnusa päeva veetmiseks hästi korrastatud veekogude kaldal. Püüda saab esmaklassilist forelli ja karpkala, lisaks sellele on võimalik kasutada paate ja ujuda (mitu ujumissilda).

Palkmajas asuv suvekohvik kindlustab korraliku ja maitsva kõhutäie. Lisaks suvekohvikule on erinevate seltskondade jaoks olemas ka Grillimaja (8-10 kohta), Titanic (vähemalt 36 kohta), palkidest katusealused (4-6 kohta), õuelaud (10 kohta) jne.

Info, teenindus ja broneerimine: tel. 51 44 455 (R, L, P) või suvekohvik@kalatalu.ee. 

Grupid saavad teha broneeringuid kõikideks nädalapäevadeks ja kellaaegadeks. Broneerimisest palume teatada 3 päeva ette. 

Asukoht: Jõgevalt Puurmani suunas 10 km, Puurmanist Jõgeva suunas 15 km (Puurmani asub Tallinn-Tartu maantee ääres, 38 km Tartust Tallinna suunas).  Vt asukohta Google kaardilt http://tinyurl.com/38d2txd.